10 Pros and Cons of Hiring a Babysitter - Parents Plus Kids

Cutting edge York’ta bebek bakıcısı olmak ve sizi takdir edecek ve karşılığını proportions verecek harika bir aile tarafından işe alınmak konusunda ciddiyseniz, Babysitters NEW YORK CITY olarak bizim birkaç önerimiz var. CPR veya İlk Yardım sertifikası almanızı şiddetle öneririz. Bu şekilde hastanelerde, hazırlık okullarında, doktor muayenehanelerinde ve bebek cocuk bakiciligi bakım acentelerinde listelere girebilirsiniz. Aynı zamanda sizi daha ciddi ve nitelikli bir aday yapar. Üstelik bu dersler bir çocuğun hayatını kurtarmaya da yardımcı olabilir. Çoğu bebek bakıcısı yarı zamanlı çalışandır ve 20 saatten arizona çalışır, ancak saatler esnek olabilir ve gerçekten ailenin ihtiyaçlarına ve sizin müsaitlik durumunuza bağlıdır. Yasal olarak çalışmak durante iyisidir çünkü e zaman fazla mesai tazminatı ve diğer haklar gibi avantajlardan yararlanabilirsiniz. Ancak, bebek bakıcılığının oldukça gayri resmi bir pozisyon olabileceğini ve yasal zorluklarla uğraşmanın göz korkutucu görünebileceğini biliyoruz ancak yine de bunu tavsiye ediyoruz.

Bebek bakıcılığı hem sprained ankle bakıcı hem sprained ankle de aileler için ödüllendirici bir deneyimdir. Bir bebek bakıcısı olarak işe zamanında gelerek, düzgün giyinerek, yaptığınız işe odaklanarak ve işi özenle yaparak him / her zaman bir profesyonel gibi davranmalısınız. Bebek bakıcısının otobüste oturup saatlerce telefonda konuşması ya da erkek arkadaşını davet etmesi klişesine kesinlikle karşıyız. Bu tür davranışlardan herhangi biri muhtemelen kovulmanıza neden olacaktır. Aileler bebek bakıcısına saygılı davranmalı ve onun ailesi için yaptığı hizmeti takdir etmelidir. Bebek bakıcısı çocuklara şefkatli, sıcak ve güvenli bir ortam sağlamalıdır. Bebek bakıcısı, çocuklarla vakit geçirmek için işe hevesli bir şekilde gelmeli ya oyun zamanlarında onlara katılmalı ya da ev ödevlerini denetlemeli ya da diğer görevlerin yanı sıra uyku öncesi rutinlerinde onlara yardımcı olmalıdır. Çocuklar uyuyorsa ve bebek bakıcısının vardiyası bitmeden boş zamanı varsa, bu süre içinde ne yapabileceklerini sormalıdır. Sağduyunuzu kullanın, çoğu insan event gelip bomba gibi bir televizyon programını izlemek istemez. Çocuklar uykuda olsalar bile, onlar sizin sorumluluğunuz altında olduğu sürece onlardan siz sorumlu olduğunuzu unutmayın.

Yarı zamanlı bebek bakıcılığı işleri Texas şehrinin him / her yerinde mevcuttur ve bebek bakıcılarına, özellikle yarı zamanlı bir iş olacaksa, işverenlerden kendilerine uygun olanı seçmelerini öneriyoruz. Ayrıca çalışacağınız bölgeyi zaten biliyorsanız işiniz daha kolay olur çünkü parkların ve okulların nerede olduğunu ve mahallenin genel düzenini bilirsiniz.

Bir kez daha bebek bakıcısı ile ailenin güven, karşılıklı saygı, anlayış ve kişilerarası sıcak ilişkilerden oluşan güçlü bir kişisel bağa sahip olmasının son and daughter derece önemli olduğunu düşünüyoruz. İşverenlerin bebek bakıcılarından makul beklentileri olması ve onlara ayrıntılı bir iş tanımı, çalışma talimatları sunması ve açık ve sıcak bir profesyonel ilişkiyi kolaylaştıran genel bir açık diyalog ortamına sahip olması önemlidir. Bir bebek bakıcısı olarak işinizde kendinizi rahat hissetmeye ve proportions düzgün davranılmaya hakkınız olduğunu unutmayın.

Çocuk yetiştirmek, işleri, çocukları ve bazı açık hava etkinlikleri arasında gidip gelen ebeveynler için zor bir görev olabilir. Profesyonel eğitimli çocuk bakımı uzmanı bebek bakıcısı veya dadı, sorunlarına mükemmel çözümdür. Çocukları aileye yeni katılan birine bırakmak zordur. Günümüzde sevgi dolu, uyumlu ve güvenilir bir bebek bakıcısını işe almak çok zorlu bir iştir. Aile akrabalarınız, arkadaşlarınız, komşularınız, kreş sağlayıcıları ve okul öncesi öğretmenleri gibi güvendiğiniz bir bebek bakıcısı isteyebilir veya bebek bakıcısı hizmetleri sunan cyberspace sitelerine ilan verebilirsiniz.

Öncelikle, bir bebek bakıcısından eğitim niteliği, aile geçmişi, kültürel geçmişi, öğrenci rolleri, iş sorumlulukları, ödeme, tatiller, iş sözleşmesi, evdeki roller, sosyal haklar ve diğer önemli hususlar gibi beklentilerinizi world-wide-web bir şekilde belirtmeniz gerekir. İşe alma sürecinin tamamı, mümkün olan durante kısa sürede bir bebek bakıcısı bulmanıza yardımcı olacak çeşitli önemli hususları gerektirir. Önemli yönlerden bazıları aşağıda belirtilmiştir:

Daima bebek bakıcısının ailesini, kültürel ve suç geçmişini kontrol edin. Çoğunun sabıka kayıtlarını bile göstermemesi nedeniyle geçmiş kontrolü sunan cyberspace sitelerinde zaman ve para harcamayın. Bu cyberspace siteleri güvenilir ve kesin bilgi sağlamamaktadır. Bir acente aracılığıyla bebek bakıcısı arıyorsanız, onun özgeçmiş kontrol bilgi formunu sormayı asla unutmayın. Ajansın him / her eyalette mahkeme bağlantıları olan kişisel dedektifi yoksa hayati bilgileri kaçırabilirsiniz.

Farklı konular ve durumsal önemli sorunları içeren özelleştirilmiş bir anket hazırlayabilir ve ondan bunları yanıtlamasını isteyebilirsiniz. Örneğin, çocuk hastalanırsa veya yaralanırsa ne olacağını sorabilirsiniz. Durumu nasıl yönetecek?
Sağlık sorunlarını, sigara ve içki alışkanlıklarını sorabilirsiniz. Yerel laboratuvarlar sağlık testlerini çok ekonomik fiyatlarla ve doğrudan gerçekleştiriyor.